srp, 13 2023

Úvod

Respektujeme soukromí každého návštěvníka naší webové stránky a zavazujeme se k ochraně osobních údajů uživatelů. Tento dokument slouží k informování o tom, jak společnost Stomatologická skupina Demi, jejíž právní zástupkyně je Libuše Švarcová, sídlící na adrese Hotel Maria, Přívozská 23, 70200 Ostrava, Česká republika, shromažďuje, používá a chrání osobní údaje získané prostřednictvím naší webové stránky.

Zpracování osobních údajů

Když navštívíte naši webovou stránku, můžeme shromažďovat určité informace, jako jsou IP adresa, čas přístupu, typ prohlížeče, odkazující stránky a další. Také můžeme shromažďovat osobní údaje, které nám poskytnete prostřednictvím kontaktních formulářů, jako je vaše jméno, e-mail, telefonní číslo a jakékoli informace, které uvedete v těchto formulářích. Veškeré shromažďované údaje využíváme v souladu s platnými zákony České republiky a EU. Zavazujeme se k tomu, že vaše údaje budeme používat pouze pro účely, ke kterým byly shromážděny, a nebudeme je sdílet s třetími stranami bez vašeho výslovného souhlasu.

Bezpečnost osobních údajů

Zaručujeme, že vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Používáme řadu bezpečnostních opatření, včetně šifrování dat a fyzických bezpečnostních opatření, abychom zajistili jejich ochranu před ztrátou, zneužitím, neoprávněným přístupem, změnou či zničením. Všechny údaje jsou uloženy na zabezpečených serverech a přístup k nim mají pouze autorizované osoby. Navíc pravidelně provádíme revize našich bezpečnostních protokolů, abychom zajistili, že jsou na nejaktuálnějším a nejbezpečnějším možném standardu.

Vaše práva

Máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, které u nás máme. Pokud zjistíte, že údaje jsou nesprávné nebo neúplné, můžete požadovat jejich opravu. Máte také právo požadovat vymazání svých osobních údajů, omezit jejich zpracování nebo se proti zpracování v určitých případech vyslovit. K realizaci těchto práv se na nás můžete kdykoli obrátit pomocí e-mailu [email protected], nebo se můžete osobně dostavit na výše uvedenou adresu.

Změny zásad ochrany soukromí

Vezměte prosím na vědomí, že tyto zásady ochrany soukromí se mohou čas od času měnit. Všechny změny budou zveřejněny na našem webu a pokud jde o podstatné změny, snažíme se vás informovat prostřednictvím e-mailu nebo na našich webových stránkách. Doporučujeme tedy pravidelně kontrolovat tuto stránku, aby vám neunikly žádné aktualizace nebo změny v našich zásadách ochrany soukromí.

Kontaktní údaje majitele stránek

Pro jakékoli dotazy týkající se ochrany soukromí a zpracování osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na e-mail [email protected], nebo využijte kontaktní údaje níže:

  • Libuše Švarcová
  • Hotel Maria
  • Přívozská 23
  • 70200 Ostrava
  • Česká republika